Nalbant Çeşme Cd. No:45 Sarıyer/İstanbul 08:00 - 02:00 (0212) 277 53 61

Hakkımızda


haoraCAFE

ENLERİN BULUŞMA NOKTASI

HAORA CAFE

2016 Yılından beri konusulan ve sürekli işleve geçmesi planlanan Haora Cafe 2018 Şubat 10’un da misafirleriyle buluştu.Açılışını Sarıyer Belediyesi Sn. Şükrü Genç’in katılımlarıyle görkemli bir açılış oldu. Sarıyer ve çevresindeki gençlerin durak noktası olan Haora misafirlerine güler yüzlü davranmaktan vazgeçmiyor .

Bir yer hayal ettik ,siz gelen misafirlerimiz mutlu, huzurlu ferah ve kendine evinde hissedebilcek ve nezih ortamda eşleriyle arkadaşlarıyla güzel zaman geçirebilcek ve kocaman gülümsemelerle ordan ayrılabilcek bir daha gelsinler hatta her gelişlerinde en sevdiklerini de yanlarında getirsinler. Sarıyer’in en nezih mekanını oluşturmaktan büyük keyif aldık gelin bu güzel ortamı bu güzel konsepti beraber görüp beraber yaşayalım .

Haora’da Zaman Geçirmek Haora’nın tüm misafirlerine kaliteli zaman geçirecekleri her anın keyfini çıkaracakları, küçük sürprizlerle günlerine renk katacakları, yeni tatları yeni deneyimlerle keşfedecekleri ve herkesin konuşacağı bir deneyim sunar. Haora’da sıcak ve soğuk içecekleri misafirlerin göz önünde sunumunu sağlayan bir tasarıma sahip. Haorda’da 2 lcd ekranla maç keyfi bir başka! Sarıyer’in en nezih ve kalitele mekanı. Biz yaparken çok keyif aldık gelin sizde bu mekana tanık olun…